انتشارات هرمس و انتشار کتاب «گارفیلد، هنر جیم دیویس»

250px-Garfield_the_Cat.svg_انتشارات هرمس افتخار دارد نتیجه تلاش مشترک با کمپانی پاو ـ‌کمپانی‌ای برای تولید کتاب پشمالوی چاق گنده درباره گربه مورد علاقه همه‌ یعنی گارفیلد‌!ـ را اعلام نماید. برای اولین بار، جان، اُدی و طرفداران گارفیلد، با یک کتاب مفصل تمام رنگی و هنری مواجهند: گارفیلد، هنر جیم دیویس!

این رساله هنری، محصولات هنری اصلی از جمله پی‌نما، فیلم‌های سلولوئیدی اصلی که از برنامه تلویزیونی پخش می‌شوند، تولیدات و محصولات چاپی کمیاب هنری و…! را برجسته خواهد کرد. گارفیلد در سال ۱۹۷۸ به صفحات پی‌نما قدم گذاشت، و این گربه گوشتالو هنوز هم با قدرت ادامه می‌دهد! اگر می‌خواهید نگاهی به پشت صحنه کار تولیدات هنری بیندازید، یا مایلید مردی که پشت این شخصیت بوده را بیشتر بشناسید، این کتاب مختص شماست! «گارفیلد، هنر جیم دیویس» از میان فرآیندهای هنرمندانه، از همین سرآغاز [پی‌نما] تا تمام رسانه‌هایی که امروز برای پی‌نما فراهم شده‌اند، عبور می‌کند و جزئیاتی را که هواداران پیش از این ندیده‌اند بازگو می‌نماید. اگر گارفیلد را دوست دارید این کتاب حتما مال شماست!

برای همه طرفداران قدیمی و جدید، قطعا این کتاب یک گنجینه است و نگاه ظریفی به پشت صحنه ‌تولید پی‌نما و آفرینش گربه چاق و عاشق لازانیای دوست داشتنی امریکا می‌کند.

مقاله ابتدایی برجسته توسط تاریخ‌دان آر. سی. هاروی نوشته شده، این کتاب هنری شما را به میان تاریخ جیم دیویس و گارفیلد می‌برد. اینکه چطور این گربه خزپوشیده در محبوبیت و ظاهر بزرگسال شده است. این بحث در مورد بسیاری از قالب‌هایی که گارفیلد در آن‌ها به نمایش درآمده است، از مجموعه تلویزیونی «گارفیلد و دوستان» تا فیلم‌های شرکت Live-Action، سریال‌ انیمیشینی فعلی، کتب پی‌نما و فراتر از این‌ها مطرح شده است! در مقاله مذکور هاروی درباره پیشینه گارفیلد، از آغاز تا شکل امروزی آن ـ‌همین گربه‌ای که از دوشنبه بدش می‌آید‌ـ با دیویس مصاحبه می‌کند. دیویس اطلاعات دست اولی می‌دهد از اینکه داستان گارفیلد چگونه روایت شد و شخصیت دوست داشتنی گربه‌ای که اکنون دنیا می‌شناسد چطور شکل گرفت.

creative_process_photo_jim1

به طور اختصاصی یک نسخه چاپی ویژه از طریق Diamond Previews برای این کتاب در دسترس است! تنها ۷۵۰ نسخه این کتاب با امضای جیم دیویس و جلد نفیس وجود دارد.

درباره کمپانی Paws

پاوز مالک انحصاری تمام حقوق تألیف و مارک‌های تجاری گارفیلد است. این شرکت صدور جواز، بازاریابی و مدیریت برند گارفیلد و شخصیت‌های داستانی را در اختیار دارد.

منبع: Garfield.com

مطالب مرتبط: 

۱- کانال تلگرام سایت پی نما ایران

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *