بتمن علیه سوپرمن به فروش ۳۰۰ میلیون دلاری نزدیک می‌شد اما آخر هفته را به فیلم رئیس[۱] واگذار کرد

هنوز به این سوال که در مبارزه سخت میان بتمن و سوپرمن چه کسی پیروز خواهد شد، پاسخی داده نشده بود که فیلم «بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت» در جدول فروش مبارزه دیگری را آغاز کرد. این فیلم در پایان هفته با کمدی جدید درجه R[2] ملیسا مک‌کارتی «رئیس»وارد رقابت شد.

شاید صحبت از کل فروش پایان هفته عجولانه باشد اما احتمال دارد یونیورسال پیکچرز با فروش ۴۹/۲۳ میلیون دلاری، امتیاز اندکی نسبت به «بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت» داشته باشد که در پایان سومین هفته فروش خود سقوط شدید ۵۳ درصدی را با فروش حدوداً ۴۳/۲۳ میلیون دلار تجربه کرد.

bvs

درست است. فیلم مک‌کارتی تنها با ۶۰ هزار دلار، پایان هفته را از آن خود کرد و این رویداد تا مدت‌ها یکی از نزدیک‌ترین رقابت‌ها برای جایگاه اول خواهد بود.

به هرحال تمام این مسائل برنامه‌ریزی شده بود. «بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت» با فروش ۲۹۷ میلیون دلاری تا کنون به سمت ۳۰۰ میلیون پیش می‌رود.

از دیدگاه بین‌المللی، مبارزه شدید ابرقهرمانی، در پایان این هفته در ۶۷ فروشگاه ۳۴ میلیون دلار دیگر افزود که تعمیم آن به خارج از کشور در کل مبلغ ۴۸۷ میلیون دلار و فروش جهانی آن را در سه هفته تا ۷۸۴ میلیون دلار بالا می‌برد.

 

 منبع: http://www.superherohype.com

 

[۱] کمدی The Boss به کارگردانی بن فالکون و بازی ملیسا مک‌کارتی.

[۲] درجه R به این معنی است که تماشای فیلم برای زیر ۱۷ سال فقط با حضور والدین یا همراه بزرگسال امکان‌پذیر است.

مطالب مرتبط: 

۱- کانال تلگرام سایت پی نما ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *