زک اسنایدر از کریستوفر نولان خواست برای بتمن علیه سوپرمن دعا کند

اسنایدر از کریستوفر نولان درخواست کرد برای فیلم دعای خیر کند

می‌دانیم که پس از نمایش مرد پولادین، صحبت‌هایی برای ساخت دنباله آن آغاز شد. تنها نامی که حول و حوش آن وجود داشت بتمن بود. نه صرفا بتمن بلکه نسخه جدیدی از آن که با نسخه جدید سوپرمن ـ‌که تماشاگران قبلا دیده‌اند‌ـ هماهنگی داشته باشد.

bvs-1

آخرین باری که تماشاچیان بتمن را دیدند در سه‌گانه مورد علاقه طرفداران «شوالیه تاریکی» بود. زک اسنایدر (کارگردان) در مصاحبه با امپایر اظهار داشت که وی از کارگردان شوالیه تاریکی و تهیه کننده مرد پولادین یعنی کریستوفر نولان می‌خواهد که برای فیلمی که این دو قهرمان را به مبارزه می‌کشاند دعا کند. خروجی خبر این گفتگو این بود:

«اسنایدر به نولان گفت: «اگر نمی‌خواهی من این کار را بسازم به من بگو». پس از اندکی سکوت نولان گفت: «خب، این شخصیت‌ها متعلق به ما نیستند. اگر تو فیلم‌های بتمن را می‌سازی کس دیگری هم می‌تواند [ آن را بسازد].»»

خبر ادامه دارد و نولان دعایی را که اسنایدر برای فیلم خواسته بود می‌گوید و در عین حال کارگردان می‌گوید که این شاید تصمیم آسانی نباشد:

«فکر می‌کنم او این کار را با کمی سختی انجام خواهد داد. من این احساس را داشتم»

شهر گاتهام شدیداً از اقدامات کنترل نشده ابرقهرمانی شِبه‌خدا می‌ترسد، در حالی که‌ منجی قدرتمند به نقش محترم‌ترین نجات‌دهنده امروز متروپلیس درمی‌آید و در عین حال دنیا با قهرمانی که به آن نیاز مبرم دارد، در کشمکش است. بتمن و سوپرمن با هم در مبارزه‌اند که تهدید جدید به سرعت ظاهر می‌شود و بشر را در معرض خطری عظیم‌تر از آنچه تا کنون روبرو بود قرار می‌دهد.

کارگردان این اثر زک اسنایدر و نویسنده کریس تریو، آن را بر اساس نمایشنامه‌ای از دیوید گویر نوشته است. در «بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت» بازیگرانی از جمله هِنری کاویل در نقش کلارک کنت/سوپرمن و بن افلک در نقش بروس وین/بتمن حضور دارند. همچنین بازیگرانی نظیر: گال گدوت در نقش دیانا پرنس/واندر‌ وُمن، امی آدامز، لارنس فیش‌بورن و دایان لِین از فیلم مرد پولادین حضور دارند. به همراه جسی آیزنبرگ در نقش لکس لوتر، جرمی آیرونز در نقش آلفرد، هالی هانتر در نقش جدیدی که برای این فیلم نوشته شده است. جیسون موموآ همچنان در نقش آکوامن ظاهر خواهد شد.

منبع: http://www.superherohype.com

مطالب مرتبط: 

۱- کانال تلگرام سایت پی نما ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *