Uclick بیست و پنجمین سالگرد «ماجراهای زندگی واقعی» را جشن می‌گیرد

 Universal Uclick یا UU، بیست و پنجمین جشن سالیانه «ماجراهای زندگی واقعی»، کمیک استریپ محبوب، اثر گری وایز و لانس آلدریچ را در ۲۴ مارس ۲۰۱۶ برگزار کرد. «ماجراهای زندگی واقعی» در یک روز کسل‌کننده سال ۱۹۹۱ در دفتری آغاز شد که گری وایز در آنجا تصمیم گرفته بود با همراهی دوست و شریک تجاری‌ خود ـ‌لانس آلدریچ‌ـ صفحه کمیک ایجاد کند. از آن زمان آلدریچ نویسندگی متنی را بر عهده داشته که تصاویر وایز، مکمل آن بوده است. در دو و نیم دهه گذشته «ماجراهای زندگی واقعی»، شوخ طبعی را در کارهای طاقت‌فرسای روزانه، مثل ریاست کردن، تقلب در گلف، ایستاده غذا خوردن، کوتاه کردن ناخن انگشت پا، گرفتگی لوله‌ها، انسداد شریانی، کج پارک کردن در پیاده‌رو کشف کرده است تا هواداران خود را در سرتاسر جهان شاد کند.

آلدریچ و وایز معتقدند تعریف‌ آنها از زندگی واقعی به مثابه تفسیری بر ظرافت‌های ساده‌ی هستی است. چنان که آلدریچ در مصاحبه با واشنگتن پست گفته بود: «تصور می‌کنم اغلب مردم شبیه ما زندگی می‌کنند. در زندگی بیشتر افراد، چیز غیرعادی وجود ندارد. صرفا اتفاقات کوچک روزمره هستند که شما بایست با شوخ طبعی از آنها بگذرید. معتقدم اکثر افراد در محدوده سنی مشخص و مرحله خاصی از زندگی با انیمیشن ما ارتباط برقرار می‌کنند.»

درباره نویسندگان

imagesگری وایز اصالتا اهل دیترویت است. او در رشته استودیوهای خلاق به دانشگاهی در دیترویت مراجعه نمود. در دهه ۸۰ میلادی وارد دنیای تبلیغات شد و از آن زمان تجربه کسب می‌کرد. وایز در میشیگان به ادامه زندگی و کار پرداخت. لانس آلدریچ نیز اهل میشیگان بود. او فارغ‌التحصیل دانشگاه ایالتی میشیگان بود. آلدریچ به فعالیت تبلیغاتی وارد شد زیرا این کار به دانش ریاضی نیاز ندارد؛ و در این کار بسیار موفق بود چنان که چند جایزه نیز دریافت نمود. در حال حاضر آلدریچ با همسر و گربه‌هایش به کار و زندگی در میشیگان ادامه می‌دهد. وی مانند زمانی که در تبلیغات کار می‌کرد از این می‌ترسد که مردم کشف کنند او واقعا نمی‌داند چه کاری انجام می‌دهد.

درباره Universal Uclick

Universal Uclick بزرگترین سندیکای محتوایی مستقل در جهان و مدیر پشتیبانی سرگرمی دیجیتال در زمینه شوخی، کمیک استریپ، انیمیشن‌های سیاسی و سایر محتواها جهت چاپ، وب و گوشی‌های موبایل است. Universal Uclick مواردی مثل پیشرفت سرمقاله، مجوزدهی و سایر خدمات توزیع برای برندهای تصویری مانند Doonesbury، Dear Abby، Miss Manners و برخی از مهمترین کمیک‌های شاخص تاریخ مانند Calvin and Hobbes، Garfield، Peanuts، Dilbert، For Better or For Worse، Cathy و Ziggy را میسر می‌سازد. مهمترین موفقیت‌های اخیر شامل Lio، Cul de Sac، Pearls Before Swine، Get Fuzzy، Big Nate و Phoebe and Her Unicorn هستند. یک راهنمای کامل از کمیک‌ها در  سایت GoComics.com وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره Universal Uclick به سایت مراجعه نمایید. برای اطلاع از اخبار مرتبط با Universal Uclick و خالقین آن صفحه توئیتر شرکت را دنبال کنید.

 

 منبع: www.universaluclick.com

مطالب مرتبط: 

۱- کانال تلگرام سایت پی نما ایران

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *