آرت بوک کتاب بادیگارد روانه بازار شد

پس از برگزاری مراسم رونمایی کتاب هنری فیلم “بادیگارد” با حضور چهره‌های معتبر سینمایی و فرهنگی کشور، به دلیل درخواست مکرر علاقمندان، امکان دریافت و سفارش کتاب، از طریق مرکز پخش اصلی آن برای مخاطبان مهیا شده است.

در حالی که تولید آرت بوک برای فیلم های سطح اول سینمای جهان امری طبیعی و مرسوم است، این نخستین بار است که آرت بوک یک فیلم سینمایی ایرانی به این شکل تهیه و عرضه می‌شود.

در فیلم سینمایی «بادیگارد»، بیشترین تعداد استوری بود و کانسپت برای فیلمبردای صحنه های حساس فیلم طراحی شده بود که جزئیات این موضوع در این کتاب با توضیحات دقیق و به صورت یکجا منتشر خواهد شد. کتاب آرت بوک، تازه ترین ساخته ابراهیم حاتمی کیا روانه بازار می‌شود.

«آرت بوک» کتاب عکس محوری است که در آن جزئیات تولید یک فیلم سینمایی همراه با تصاویر مربوط به مراحل مختلف ساخت نظیر پیش تولید، تولید، پشت صحنه، کانسپت، استوری بورد و… همراه با توضیحات لازم پیرامون مراحل مختلف آن تهیه و تنظیم شده و روانه بازار می‌شود.

براین اساس متقاضیان می‌توانند جهت هماهنگی و خرید با شماره تلفن ۸۸۹۵۶۳۰۶ یا ۰۹۱۲۷۲۷۹۳۶۱ (آقای مختاری)در ساعات اداری تماس بگیرند تا در کوتاه‌ترین زمان این محصول را دریافت نمایند.
بهای آرت بوک “بادیگارد”، مبلغ ۱۲۵۰۰۰ تومان می‌باشد.
لازم به ذکر است این کتاب، به زودی در تمامی کتاب‌فروشی‌های معتبر سراسر کشور توزیع خواهد شد.

منبع: کانال رسمی ابراهیم حاتمی کیا

مطالب مرتبط:

۱- مشاهده تیزر آرت بوک بادیگارد

۲- کانال تلگرام خانه پی‌نما ایران

۳– صفحه اینستاگرام خانه پی نمای ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *