پایان مرحله‌ی داوری دومین مسابقه‌ی پی‌نما

420-240

 

با عرض تبریک به مناسبت آغاز سال جدید به اطلاع می‌رسانیم که دومین مسابقه‌ی طراحی و نویسندگی پی‌نما با موضوع «یک عملیات آتش‌نشانی» از ۲۹ بهمن تا ۱۴ اسفندماه سال گذشته در دو رشته‌ی طراحی و نویسندگی پی‌نما (کمیک استریپ) برگزار شد. بدین‌وسیله خانه‌ی پی‌نمای ایران از تمامی شرکت‌کنندگان، نهادهای حامی مسابقه (ستاد توسعه‌ی فناوری‌های نرم و هویت‌ساز، شورای عالی انقلاب فرهنگی، دانشگاه هنر، دانشگاه الزهرا (س)، جمعیت هلال احمر، و… ) و عزیزانی که در اطلاع‌رسانی مسابقه همکاری نمودند قدردانی می‌نماید.

هم‌اکنون مرحله‌ی داوری دومین مسابقه‌ی طراحی و نویسندگی پی‌نما به پایان رسیده است. شایان ذکر است که علی‌رغم اعلام قبلی مبنی بر اجرای «رأی‌گیری مردمی» در اطلاعیه‌ی مسابقه، این موضوع به دلیل درخواست‌ها در این دوره از مسابقات اعمال نشد و ملاک ارزیابی صرفاً نظر داوران بر پایه‌ی آئین‌نامه بوده است.

به اطلاع می‌رساند گردهمایی دوستانه‌ای به منظور اعلان برندگان در تاریخ ۲۰ فروردین برگزار خواهد شد و جوایز این هنرمندان طی مراسمی اهدا می‌گردد. محل برگزاری آئین اختتامیه، تالار فارابی دانشگاه هنر خواهد بود و از همه‌ی علاقه‌مندان و هنرمندان گرامی دعوت می‌شود در این مراسم حضور به هم رسانند. اطلاع‌رسانی‌های لازم در خصوص سایر برنامه‌های جانبی و میهمانان مدعو به زودی از طریق سایت و کانال خانه‌ی پی‌نما  انجام خواهد پذیرفت‎.

                                                                                                                                            با  احترام

                                                                                                                             خانه‌ی پی‌نمای ایران


مطالب مرتبط:

۱- کانال تلگرام خانه‌ی پی‌نما‌ی ایران

۲– صفحه‌ی اینستاگرام خانه‌ی پی‌نمای ایران

3 thoughts on “پایان مرحله‌ی داوری دومین مسابقه‌ی پی‌نما

    1. سلام،
      اعلام نتایج نهایی اسامی برندگان و اهدای جوایز آنها در مراسم اختتامیه مسابقه، ۲۰ فروردین در دانشگاه هنر انجام خواهد شد و از تمامی علاقه مندان و شرکت کنندگان در مسابقه دعوت می‌شود در این برنامه حضور داشته باشند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *