گردهمایی مجدد کاراکترهای منفی کتاب‌های پی‌نما

1

فیلم جدیدی با در بر داشتن کاراکترهای منفی زن سری فیلم‌های پی‌نمایی در دست تهیه است که آن را سرودخوانان شهر گوتام نامگذاری کرده‌اند و به گونه‌ای ادامه‌ی غیر رسمی جوخه‌ی انتحار به شمار می‌آید که سال گذشته اکران شد و مجموعه‌ای از مردان بد این گونه فیلم‌ها را به تصویر می‌کشید.

دیوید آیر که آن فیلم را کارگردانی کرد، مسئول ساخت سرودخوانان شهر گوتام نیز هست و مارگوت رابی یکی از بازیگران آن فیلم پرفروش در این اثر جدید هم شرکت خواهد کرد. رابی در آن فیلم در قالب هارلی کویین ظاهر شد و این بار نیز آن نقش را تکرار خواهد کرد. هارلی کویین دوست و همراه جوکر به حساب می‌آید که خود از دشمنان بزرگ کاراکتر بت‌من در سری فیلم‌های مرتبط با این قهرمان کتاب‌های پی‌نما بوده است.

قهرمانان منفی فیلم سرودخوانان اغلب همان کاراکترهای منفی فیلم‌های بت‌من هستند که اضافه بر کویین، دختر گربه‌ای و پویزون ایوی را هم در بر می‌گیرند. رویکرد مجدد به چهره‌های مشهور سری داستان‌های بت‌من برای ساخت فیلم‌های سینمایی مرتبط با این کاراکترها تجربه‌ی تازه‌ای نیست و حتی یک سریال تلویزیونی هم با چنین مضمونی در اوایل دهه‌ی ۱۹۷۰ در آمریکا ساخته و در این کشور و نیز در سایر کشورها پخش شد. نه فقط جوکر و پنگوئن و هارلی کویین مورد توجه‌ترین کاراکترها در میان آدم بدهای پی‌نماها بوده‌اند، بلکه دستیار جوان‌تر بت‌من به نام رابین نیز بارها در دنیای او ظاهر شده و همین طور مباشر و مستخدم وفادار او که در تریلوژی کریستوفر نولانی بت‌من ایفای نقش او با مایکل کین مشهور بوده است. در این میان دختر خفاشی هم می‌تواند از مرکزی‌ترین کاراکترهای فیلم سرودخوانان گوتام باشد. موفقیت مالی چشمگیر جوخه‌ی انتحار نشان داد می‌توان در انتظار توفیقی مشابه برای این ورسیون تازه از کاراکترهای منفی کتاب‌های پی‌نما هم بود.

منبع: بانی‌فیلم

پی‌نوشت: در این بازنشر چارچوب متن اصلی حفظ اما تغییراتی اعمال شده است.


مطالب مرتبط:

۱- کانال تلگرام خانه‌ی پی‌نما‌ی ایران

۲– صفحه‌ی اینستاگرام خانه‌ی پی‌نمای ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *