حضور «مؤسسه فرهنگی هنری خراسان» در سی‌اُمین بهار کتاب

نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران مهم‌ترین رویداد فرهنگی کشور است که طی ۲۹ دوره‌ی برگزاری آن، همواره توجهات زیادی را به خود جلب کرده است. سی‌اُمین دوره‌ی برگزاری این رویداد فرهنگی نیز فرصتی کم نظیر برای معرفی عناوین تازه در بازار نشر است. حضور «مؤسسه فرهنگی هنری خراسان» برای دومین سال متوالی در نمایشگاه کتاب با برنامه‌های جذابی همراه شده است.

غرفه‌ی «مؤسسه فرهنگی هنری خراسان» در سی‌اُمین نمایشگاه کتاب تهران (واقع در سالن B1 کودک و نوجوان غرفه‌ی ۲۵۶) با نصب دو تندیس ۴ متری از رستم و رودابه تزئین شده است. در مبادی ورودی نمایشگاه نیز، تعداد زیادی تراکت تبلیغاتی، با تصویر تندیس رستم و رودابه، بین مراجعه کنندگان توزیع می‌شود که با فعالیت‌های مؤسسه در غرفه‌اش در نمایشگاه کتاب، ارتباط دارد.

افراد علاقمند به کتاب می‌توانند با حضور در غرفه‌ی انتشارات خراسان با دکورهای این انتشارات عکس گرفته و آنها را در تلگرام به کانال باجه کتاب (bajehketab@) فرستاده و جایزه بگیرند! در ضمن این انتشارات برای افرادی که از این غرفه خرید کنند، تخفیفات ویژه‌ای در نظر گرفته است.

1

اطلاع رسانی‌ها در راستای معرفی محصولات مؤسسه فرهنگی هنری خراسان از طریق کانال تلگرامی «باجه کتاب» و اپلیکیشن «آخرین خبر» انجام می‌شود.

رونمایی از ۸ عنوان کتاب انتشارات خراسان

انتشارات خراسان، با استفاده از فرصت نمایشگاه کتاب تهران، قصد دارد از ۸ عنوان کتاب جدید خود، رونمایی کند. از سوی دیگر، این انتشارات در راستای ایجاد زمینه‌ی مناسب برای شناسایی مخاطبان در نمایشگاه امسال، اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی‌ای برای مدیران نشر با موضوع «مخاطب شناسی و برنامه‌ریزی تبلیغات در صنعت نشر»، با تدریس مهدی یوسف‌وندی، معاون بازرگانی و برندینگ انتشارات خراسان، کرده است که طی روزهای آینده، برگزار خواهد شد. از دیگر فعالیت‌های انتشارات خراسان در نمایشگاه امسال، ورود به عرصه‌ی هنر «پی‌نما» (کمیک استریپ) است که از فعالیت‌های منحصر به فرد این مؤسسه انتشاراتی محسوب می‌شود.

انتشارات خراسان، طی سال‌های اخیر، بسیاری از تولیدات خود را با این شیوه هنری روانه بازار نشر کرده و در راستای ترویج این هنر در میان هنرمندان، به تأسیس مدرسه‌ای برای آموزش هنر «پی‌نما» مبادرت ورزیده است. در همین زمینه، در نمایشگاه کتاب امسال، ۳ کارگاه آموزشی هنر «پی‌نما»، از سوی انتشارات خراسان، برای علاقه‌مندان برگزار خواهد شد.

منبع: خراسان‌نیوز، باجه کتاب


مطالب مرتبط:

۱- کانال تلگرام خانه‌ی پی‌نما‌ی ایران

۲– صفحه‌ی اینستاگرام خانه‌ی پی‌نمای ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *