پی‌نماهای دوست‌داشتنی نمایشگاه کتاب

یکی از رسوم خوب طی این سال‌ها در حوالی زمان برگزاری نمایشگاه کتاب، معرفی ناشران خوب و کتاب‌های خوب‌تر آنها به علاقمندان کتاب است. ما نیز به سهم خود می‌خواهیم این سنت حسنه را ادامه دهیم.

در سال‌های اخیر به مدد ناشران دغدغه‌مند کتاب‌های پی‌نمای خوبی چاپ شده است، اگرچه هنوز از لحاظ کمیت این آثار به وضع مطلوب نرسیده‌ایم. نشر آثار سبز مؤسسه‌ی فرهنگی-هنری نهضت ترجمه یکی از مؤسساتی است که به چاپ کتاب‌های فاخری در حوزه‌ی پی‌نمای مبادرت ورزیده است. هم‌اکنون این مؤسسه با حضور در سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب مجموعه‌ای از داستان‌های مصور را برای گروه سنی کودکان و نوجوانان عرضه کرده است. ملیکا؛ مام خورشید عدالت، داستان عاشورا، مجموعه‌ی ۱۴ جلدی سرمشق زندگی، مجموعه‌ی ۱۴ جلدی نردبان عبرت و مجموعه‌ی ۱۴ جلدی در سایه‌ی نماز از جمله کتاب‌های ارزشمندی است که در غرفه‌ی مؤسسه برای فروش عرضه شده‌اند.

علاقمندان به کتاب، بالاخص کتاب‌های پی‌نما می‌توانند تا پایان این دوره از نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با حضور در غرفه‌ی مؤسسه‌ی فرهنگی-هنری نهضت ترجمه و انتشارات آثار سبز این مجموعه کتاب‌های پی‌نما را تهیه نمایند و از دیدن و خواندن آنها لذت ببرند!

نشانی غرفه‌ی مؤسسه در نمایشگاه:

سالن ناشران عمومی (A2)، نبش راهروی دوم، روبرروی ورودی شرقی، غرفه‌ی ۲، نشر آثار سبز.

1


مطالب مرتبط:

۱- کانال تلگرام خانه‌ی پی‌نما‌ی ایران

۲– صفحه‌ی اینستاگرام خانه‌ی پی‌نمای ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *