قطره‌ای قصد نشان‌دادن دریا دارد…

گروهی از علاقه‌مندان به اهل بیت به صورت مردمی و خودجوش با هدف ذکر معارف امام علی النقی (حضرت هادی) علیه‌السلام، سایت «پایگاه فرهنگی امام علی النقی علیه‌السلام» را راه‌اندازی کرده‌اند. این گروه به هیچ ارگان یا نهادی وابسته نیست و هزینه‌های خود را از کمک‌های مادی مردم تامین می‌کند. هدف آن‌ها تولید مطالب در قالب‌های جذاب و نوین و بر اساس نیاز مخاطب‌ها در سنین مختلف است. از دیگر اهدافشان می‌توان نشر و توزیع گستردۀ این اطلاعات و جذب حداکثری مخاطب را برشمرد.

این گروه علاوه بر تمرکز بر موضوع امام هادی علیه‌السلام، فعالیت‌های دیگری را به صورت کامل یا مشارکتی با گروه‌هایی دیگر در فضای سایبری انجام می‌دهد که ازجملۀ آن‌ها می‌توان به معرفی مختصر امام حسین علیه‌السلام به زبان کره‌ای، داستان مصور داستان‌های نهج‌البلاغه، داستان مصور شهدا و همکاری با سایت تخصصی معرفی امیرالمومنین به غربی‌ها اشاره کرد.

اعضای این گروه با تصویرسازی به شیوۀ رمان مصور، عکس‌نوشته و پی‌نما به نشر احادیث، زندگی‌نامه، زیارت جامعۀ کبیره و مضامین مرتبط با سیرۀ اهل بیت علیهم‌السلام می‌پردازد. در ادامه نمونه‌هایی از آثار این مجموعه را که به مناسبت شهادت امام جواد علیه‌السلام – پدر بزرگوار امام هادی علیه‌السلام – منتشر کرده‌اند می‌بینید.

1

2

3

4

5

6

منبع: پایگاه فرهنگی امام علی النقی علیه‌السلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *