بررسی کارکردهای فضای مجازی در حوزۀ کمیک و مانگا

photo_2018-02-17_18-51-36

در ادامۀ سسله پیش‌رویدادهای دیزاتُن، این‌بار اعضای انجمن‌های علمی طراحی صنعتی و ارتباط تصویری دانشگاه الزهرا(س) قرار است رویداد تازه‌ای را رقم بزنند.

بررسی کارکردهای فضای مجازی در حوزۀ کمیک و مانگا عنوان نشستی است که با حضور آقایان رضا قربانی – فعال و منتقد ادبیات ژانری و حوزۀ سرگرمی در فضای مجازی و عضو هیئت‌گردانندگان کارگروه ادبیات ژانری کانون نویسندگان کودک و نوجوان – و امیرمحمد بهامیر – روزنامه‌نگار، منتقد و فعال حوزۀ انیمیشن و مدیر سایت naghadin.ir – برگزار خواهد شد.

چهارشنبۀ گذشته، این دو عزیز به همراه آقای فرزین سوری – سرویراستار مجلۀ اینترنتی سفید، عضو هیئت‌گردانندگان کارگروه ادبیات ژانری کانون نویسندگان کودک و نوجوان – مهمان انجمن علمی گرافیک دانشگاه تهران بودند. از آنجا که اطلاع‌رسانی مناسبی برای آن نشست انجام نشد و بسیاری از علاقه‌مندان نتوانستند در آن نشست حضور داشته باشند، اکنون می‌توانند در روز چهارشنبه، ساعت ۱۵ تا ۱۷ در سالن حوراء دانشگاه الزهرا(س) حضور یابند و فرصت را برای تجربۀ یک نشست جدی اما صمیمانه همراه با پرسش و پاسخ از این عزیزان مغتنم شمارند. خاطرنشان کردن این مسئله که آقایان نیز می‌توانند در این نشست حضور داشته باشند خالی از لطف نیست.

منتظرتان هستیم…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *