مسابقۀ مسلم مانگا: وحدت در عین تنوع

مسلم مانگا مسابقه‌ای تحت عنوان وحدت در عین تنوع برگزار می‌کند. مسلم مانگا را گروهی از جوانان مسلمان  مستقر در ژاپن تشکیل می‌دهند که از رسانۀ مانگا برای شناساندن چهرۀ واقعی اسلام و مسلمانان به مردم جهان بهره می‌برند. شرکت‌کنندگان از سراسر جهان می‌توانند تا تاریخ ۱۵ اکتبر آثار خود را برای شرکت در مسابقه به پست الکترونیکی contests@muslimmanga.org ارسال نمایند.

موضوعات:

  1. رشد جمعیت مسلمانان در جوامع با جمعیت غالب مسلمان  
  2. رشد جمعیت مسلمانان در جوامع با جمعیت غالب غیرمسلمان
  3. زندگی یک مسلمان در ژاپن
  4. نژادپرستی در جوامع مسلمان
  5. نژادپرستی بر ضد مسلمانان
  6. زندگی یک فرد مسلمان‌شده
  7. زندگی یک پناه‌جوی مسلمان

شرایط شرکت در مسابقه:

علاقه‌مندان می‌توانند با تولید حداقل ده صفحه مانگا که دربرگیرندۀ یک یا چند موضوع از موضوعات فوق باشد، در مسابقه شرکت کنند.

عبارت «MuslimManga.org» باید در گوشه‌ای از چهارگوشۀ هر صفحه ذکر شده باشد.

اثر تولیدشده نباید حاوی بی‌حرمتی به مقدسات باشد و نیز هر گونه توهین به مذاهب و نژادهای مختلف منجر به خروج اثر از روند داوری خواهد شد.

آثار تولیدشده باید حداکثر تا تاریخ ۱۵ نوامبر ۲۰۱۸ (۲۳ مهر ۱۳۹۷) به پست الکترونیکی contests@muslimmanga.org ارسال شوند. چنانچه اثری پذیرفته شود، خالق اثر ایمیلی مبنی بر پذیرفته‌شدن اثر دریافت خواهد کرد.

ژانر:

هر دو سبک طراحی دستی و دیجیتال پذیرفته خواهند شد. رزولوشن هر تصویر باید ۳۰۰dpi یا بالاتر باشد (سایز پیشنهادی ۳۵۰۸×۲۴۸۰ پیکسل است). شرکت‌کنندگانی که طراحی دستی کار می‌کنند، باید اثر خود را هر چه باکیفیت‌تر اسکن نمایند.

جوایز:

اثر هر سه شرکت‌کنندۀ برتر در نمایشگاه «مسلم مانگا» در توکیو ژاپن به نمایش گذاشته خواهد شد.

نفر اول: یک تبلت گرافیکی (اندازۀ متوسط)

نفر دوم: یک تبلت گرافیکی (اندازۀ کوچک)

نفر سوم: یک تبلت گرافیکی (اندازۀ کوچک)

داوری:

پس از اتمام زمان مسابقه، گروه مسلم مانگا تمامی آثار را بررسی نموده و بر اساس تعداد رأی کسب‌شده، نفرات اول تا سوم را انتخاب خواهند کرد.

1

منبع خبر: Nur City

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *